Katalogi stron darmowe

Katalogi stron bezpłatne - regulamin

Regulamin serwisu katalogu stron.

Tylko unikalne opisy nie powtarzające się w innych katalogach- w przeciwnym przypadku wizytówka zostanie odrzucona i zostanie wysłany mail o poprawieniu wpisu. Jeżeli w ciągu 7 dni nie zostaną błędy poprawione wpis zostanie usunięty.

W trosce o aktualne dane znajdujące się w katalogu, co pewien okres wysyłane są maile z prośbą o o sprawdzenie aktualności danych w wpisie.

Katalog stron jest serwisem internetowym służącym do umieszczania stron www.

Przestrzegaj zasad polskiej pisowni i pisz pełnymi zdaniami poprawnymi ortograficznie, tak aby każdy internauta mógł je odpowiednio zinterpretować - dotyczy to szczególnie opisu strony i oferty firmy.

Płatności za wizytówkę standard: oplata za zamieszczenie firmy odbywa się za pomocą wysyłania SMS na wskazany numer. Serwis nie odpowiada za opóźnienia w dostarczaniu sms przez operatorów sieci.

Dodając stronę akceptujesz regulamin- jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) i na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Katalog zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.

Zabrania się zamieszczania treści łamiących polskie prawo.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 5 dni roboczych.

W sytuacji sprzedaży serwisu nie są zwracane koszty poniesione w związku z dodaniem strony.
O zmianach regulaminu i cennika usług i terminie obowiązujących zmian poinformuje na stronie internetowej.

Serwisy WWW - regulamin