Angliabus

Słowa kluczowe: wynajem busa do anglii, busy do anglii, przewozy do anglii, tani bus do anglii, busy door to door anglia, busy z anglii do holandii

Firma- Angliabus

Opis strony Angliabus:
Strona angliabus.pl istnieje po to, aby ułatwić możliwość nawiązania kontaktu osób podróżujących z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Na stronie znajduje się szereg porad o podróży busem do Anglii jak i dane kontaktowe do rezerwacji busa.

Angliabus

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://angliabus.pl

Oferta firmy: Niewątpliwie jest wiele firm oferujących zagraniczne usługi przewozowe dla osób na trasie z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Natomiast my jako jedyni podchodzimy do klienta z szacunkiem. Każdy pasażer jest dla nas ważny. Dzięki temu liczba naszych stałych klientów stale rośnie. Nasze usługi charakteryzuje jakość, niska cena oraz wygodne i przestronne busy. Nadto kolejnym walorem naszych usług jest to, że każdego pasażera obsługujemy z adresu pod adres - door to door. Oprócz tego każda przewożona busem osoba może zabrać aż 60 kg bagażu. Dla stałych klientów przygotowaliśmy niespotykane u konkurencji zniżki - 6 kolejny przejazd 1 zł, a 5 kolejny to 50% zniżki. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem całodobowo.


 

Wpis nr 728- Angliabus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-06-21

Wyświetleń wizytówki 708

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

RIDER- przewóz osób Szczecin
Działalność związana z indywidualnym przewozem osób jest wyjątkowa. Wyjątkowość jej polega ...

O naszej działalności
Interesują Cię busy pomorskie i w dodatku zależy Ci na busach do Niemiec? W takiej sytuacj ...

Wizytówka strony.

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |