Opakowania kartonowe Warszawa

Słowa kluczowe: opakowania kartonowe, pudełka kartonowe, pudełka tekturowe, opakowania tekturowe, kartony warszawa, producent opakowań, producent opakowań Warszawa, producent opakowań kartonowych, producent opakowań tekturowych

Opakowania kartonowe Warszawa- Zabraniec

Opis strony Opakowania kartonowe Warszawa:
Producent opakowań tekturowych z Warszawy, Viki Family oferuje produkcję opakowań kartonowych – dowolny rozmiar i konstrukcja. Opakowanie zaprojektujemy według specyfikacji klienta, wyprodukujemy zaakceptowany wzór, a gotowe pudełka dostarczymy pod wskazany adres. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta oraz szybką realizację zleceń. Produkujemy pudełka tekturowe klapowe - najpopularniejsze na rynku, ze względu na atrakcyjną cenę i dużą uniwersalność, oraz pudełka tekturowe fasonowe – bardziej skomplikowane, o bardzo dużej różnorodności. Na opakowania nanosimy nadruk fleksograficzny lub offsetowy (oklejamy pudełka papierem wcześniej zadrukowanym, to tzw. pudełka kaszerowane). Posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council, który oznacza że nasze opakowania to produkt ekologiczny. Opakowania z certyfikatem FSC są poszukiwane przez klientów, którzy są gotowi więcej płacić za towary w takich. Certyfikat FSC podnosi ocenę nie tylko opakowania, ale również zawartości i firmy oferującej produkt. Pudełka kartonowe to nie tylko najwyżej oceniane opakowania ale również najtańsze. Rozszerzona odpowiedzialność producenta obciąża podmiot wprowadzający opakowania na rynek, kosztami ich zebrania i utylizacji. Karton pod tym względem jest najtańszy.

Opakowania kartonowe Warszawa

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl/oferta/

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Viki Family – producent opakowań tekturowych klapowych, fasonowych i ozdobnych, z tektury litej i falistej, z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym (pudełka kaszerowane) lub bez nadruku. Produkujemy pudełka o dowolnej konstrukcji i rozmiarze, od malutkich pudełek na drobne przedmioty po opakowania wielkogabarytowe m.in. pudełka wysyłkowe dla sklepów internetowych, biurowe pudełka archiwizacyjne, koperty tekturowe, kartony do przeprowadzki i inne, również kratki, przekładki, usztywniacze i wypełniacze – wszystkie elementy gwarantujące bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów.


 

Wpis nr 769- Opakowania kartonowe Warszawa- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-11-03

Wyświetleń wizytówki 414

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Produkcja:

IKAPOL Kompleksowe wyposażenie firm i produkcji
IKAPOL to przede wszystkim technologie idące w kierunku poprawy bezpieczeństwa przechowywa ...

Wizytówka strony.

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |