Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe, biuro księgowe, księgowy, księgowa, dobry księgowy

Biuro rachunkowe Znany Księgowy- Żywiec

Opis strony Biuro rachunkowe Znany Księgowy:
Prowadzimy działalności wytwórcze i handlowe z wielu branż, zatrudniające od kilku do kilkuset pracowników. Zarówno my jak i nasi pracownicy staramy się wykonywać powierzone nam zadania z pełnym zaangażowaniem, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Finanse to nasza pasja, dlatego poza usługami księgowymi oferujemy także usługi doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi księgowe i doradztwo na najwyższym, eksperckim poziomie a to wszystko w korzystnej cenie. Nasz personel charakteryzuje biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości. Zapewniamy usługi doświadczonych księgowych i specjalistów z dziedziny finansów oraz rachunkowości. Podczas kontroli nasi klienci nigdy nie mieli trudności ani żadnych problemów. Świadczy to nie tylko o najwyższej jakości usługach ale także o pełnym profesjonalizmie naszej kadry. Razem z rozwojem działalności docieramy do etapu, kiedy bez właściwego wsparcia, działania naszego przedsiębiorstwa są ograniczone. Wtedy należy szukać wsparcia u lepszych od siebie. Zacząć otaczać się profesjonalistami z doświadczeniem większym od nas. My zapewnimy twojej firmie opiekę nad dokumentacją. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata, prowadząc indywidualne działalności gospodarcze oraz przechodząc kolejne stopnie rozwoju naszej spółki. Współpraca pomiędzy nami a twoim biznesem będzie odbywała się przez naszego indywidualnego księgowego, który zostanie przypisany do państwa dyspozycji. Będzie on prowadził dokumentację twojej firmy, służył poradami, wiedzą oraz doświadczeniem.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Kategoria: Finanse

Podkategoria: Biura rachunkowe

Miasto: Żywiec

Ulica nr: Nad Markiem 5

Kod pocztowy: 34-300

Województwo: Śląskie

Tel.kom. 794515245

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://znany-ksiegowy.pl/

NIP: 5532431950

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Z zakresu prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego oferujemy: bieżące księgowanie otrzymanych dowodów księgowych, reprezentowanie w urzędach skarbowych i zus, prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji;
prowadzenie rejestrów podatku vat oraz sporządzanie oraz składanie deklaracji podatku od towarów i usług, rejestracja firmy i wprowadzanie zmian w ceidg, porady w sprawach bieżącej działalności gospodarczej, rozliczenia coroczne pitów osób prowadzących działalność gospodarczą. Prowadzimy dla przedsiębiorców również kadry oraz płace a w tym: opracowanie list płac oraz comiesięcznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych i deklaracji zus, ustalanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i składek do zus. Nasz zespół pracowników składa się z wielu wysoko wykwalifikowanych fachowców. Poznaj kilku z nich! Napisz lub zadzwoń do biura rachunkowego.

Osoba do kontaktu- Biuro rachunkowe Znany Księgowy


 

Wpis nr 774- Biuro rachunkowe Znany Księgowy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2021-02-01

Wyświetleń wizytówki 416

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Biura rachunkowe:

Partner BM Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki
Oferta naszego biura rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki Partner BM fokusujemy zarówno do spó ...

Wizytówka strony.

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |